BAIGIAMASIS COMENIUS PROJEKTO SUSITIKIMAS KĖDAINIUOSE

BAIGIAMASIS COMENIUS PROJEKTO SUSITIKIMAS KĖDAINIUOSE

Nepastebimai prabėgo dveji tarptautinio Comenius projekto metai. Gegužės 22 – 27 dienomis vyko baigiamasis partnerių susitikimas – seminaras Kėdainiuose. Sulaukėme svečių iš Lenkijos, Estijos, Turkijos, Ispanijos.

Susitikimo metu svetingai atvėrėme įstaigos duris. Viešnios stebėjo pedagogų organizuojamas veiklas, gėrėjosi vaikučių koncertu, dalyvavo žaidimuose. Svečiai žavėjosi mūsų miesto senamiesčiu, turėjo edukacinę veiklą Arnetų namuose ,,Molio paslaptys“. Organizavome susitikimą su rajono savivaldybės meru Sauliumi Grinkevičiumi, kuris supažindino su rajone vystoma pramone, švietimo įstaigų veikla.

Atvykusius svečius supažindinome su senąja Lietuvos sostine Trakais. Čia drauge mokėmės gaminti kibinus, aplankėme miestelio istorines vietas. Anykščiuose mokėmės kepti lietuvišką duonelę, supažindinome su savo papročiais bei tradicijomis, aplankėme Arklio muziejų, senąją Siauruko geležinkelio stotį, lipome į aukščiausios Lietuvoje bažnyčios bokštą.

Susitikimo metu buvo aptarti projekto klausimai, nuspręsta pagaminti knygelę apie vaikų eksperimentavimą ir tyrinėjimą įvairiais metų laikais. Tai būtų sukauptos patirties sklaida besidomintiems vaikų tyrinėjimu ir eksperimentavimu.

Projekto ,,Pažink pasaulį. Įgūdžių ugdymas tyrinėjant ir eksperimentuojant“ dalyvės visą informaciją talpina sukurtame tinklapyje www.discoveringtheworld.eu .


Susitikimo nuotraukas rasite čia

Komentarai įrašui BAIGIAMASIS COMENIUS PROJEKTO SUSITIKIMAS KĖDAINIUOSE yra išjungti

-

-

.