VIEŠNAGĖ PAUKŠČIŲ KAIME

VIEŠNAGĖ PAUKŠČIŲ KAIME

“Linelių” grupės išvyka į Paukščių kaimą

Gegužės pirmąjį penktadienį “Linelių” grupės ugdytiniai ir jų tėveliai, linksmai nusiteikę susiruošė į tolimą kelionę Ignalinos raj. Cijonus į edukacinę “Paukščių kaimo”programą tiek vaikams ir suaugusiems.

Tai vieta, kur gali pamatyti daugiau paukščių nei kada nors esi matęs ir išgirsti balsų nei kada nors esi girdėjęs. Paukščių kaimo gyventojai mus pasitiko subėgę pulku ir visur kur beeitum, neatsiliko nei per žingsnį, tai tikra paukščių karalystė. Pamatėme povus, įvairiausių rūšių fazanus, balandžius, antys, žąsys, šilkaplunksnes vištas, strutį, asiliuką, avį su ėriuku ir daugelį kitų gyventojų.

Vaišinomės milžiniškoje keptuvėje ant laužo iškepta įvairių kiaušinių kiaušiniene, vadinama”Piratakiu”, ragavome gardžius naminius sausainius, užsigerdami kvapnia žolelių arbata. Piešėme žąsies plunksna savo slapčiausius norus, o kad norai išsipildytų, nešėme juos “Laimės paukštei” per klaidžius pelkynus. Turiningai praleidę laiką Paukščių kaime, mes dar aplankėme šiose apylinkėse esantį Ladalalnio kalną, nuo kurio atsiveria panorama: matosi net šeši ežerai. Tėveliai ant šio kalno suorganizavo sportines estafetes, įvairius žaidimus ne tik vaikam, bet ir suaugusiems. Ši kelionė buvo prasminga, turininga, vaikams šėlionių pilna, gerų emocijų kupina.

Auklėtoja Ina Gustienė

Viešnagės nuotraukas rasite čia

Komentarai įrašui VIEŠNAGĖ PAUKŠČIŲ KAIME yra išjungti

-

-

.