RUDUO IR MUZIKA

RUDUO IR MUZIKA

Saulėtą spalio 16 dienos rytą darželio bendruomenė rinkosi kieme prie Apuoko (auklėtoja Genė) dirbtuvėlės. Rudoji meška (auklėtoja Dalia) kvietė visus susirinkusius pasidžiaugti rudeniu, jo dovanotomis gėrybėmis ir smagiai pasilinksminti.

 

Prasidėjo iškilminga eisena. Žygiavo Riešutėliai, Grybukai, Žirniukai ir Pupytės, Obuoliukai, Daržovės. Stilizuoti Vėjai gainiojo, aikštelėje pabirusius, Lapelius. Susirinkusius linksmino grupių pasirodymai. Žirniukai ir Pupytės (Aguonėlių grupė) šoko linksmą polką, Lašeliai ( Ramunėlių grupė) atliko lašiukų šokį. Pirmą kartą debiutavo ,,Riešutėliai“ (Papartėlių grupė). Jie patys jauniausi šventės dalyviai. Mažieji šoko sukosi, kaip mokėjo. Jiems talkino ir pedagogės ir mamytės. Gausus būrys žiūrovų negailėjo plojimų Grybukų, Obuoliukų pasirodymams. Foto objektyvai fiksavo Lapelių , Daržovių programėlę. Danguje nušvito vaivorykštė (Linelių grupės ugdytiniai). Jie sušoko nuotaikingą šokį. Darbštusis Apuokas pagaliau pasiuvo spalvingus batus Meškai ir net išvirė skanų viralą, kuris pakvipo visoje aikštelėje. Šventės metu sukosi vaikų rateliai, skambėjo naujai išmoktos dainelės.

 

 O kokia šventė be vaišių? Apuokas, kvietė visus į savo dirbtuvėlę, kiekvienai grupei dovanojo vaišių – Barnio saldumynų.

 

  Susirinkusieji žavėjosi iš vakaro auklėtojų ir buvusių auklėtinių papuoštu vidiniu kiemeliu. Čia  iš daržovių sudėliotas įstaigos pavadinimas, atgijo moliūgų šeimynėlė, rododendro krūmas apdėtas spalvinga daržovių mozaika. Daugelis tėvelių fotografavo vaikučius, žavėjosi pedagogių išmone.

 

   Dėkojame meninio ugdymo pedagogei Jolantai ir visoms pedagogėms už puikią idėją ir jos įgyvendinimą. Džiaugiamės, kad mamytės sutiko papuošti savo vaikučius spalvingais rūbeliais, originaliomis kepurėmis. Kiekviena grupė atrodė estetiškai ir išradingai apsirėdžiusi.

 

  Tą dieną darželio kieme tikrai skambėjo paslaptinga rudens muzika visomis savo spalvomis. Netikite? Atverskite šventės akimirkų nuotraukas tinklapyje ir tuo įsitikinsite.

 

NUOTRAUKOS

Komentarai įrašui RUDUO IR MUZIKA yra išjungti

-

-

.