AUK VAIKELI, NEŠK ŽODELĮ

AUK VAIKELI, NEŠK ŽODELĮ

PROJEKTO „AUK, VAIKELI, NEŠK ŽODELĮ“ RENGINYS

Žaliasis ir Raudonasis nykštukai lapkričio 26 dieną pakvietė „Žibučių“ grupės vaikus ir jų tėvelius į salę pažaisti įvairius stambiosios ir smulkiosios motorikos žaidimus, pasitelkiant eiliuotus tekstukus.

Nykštukai visų susirinkusiųjų prašė padėti atrinkti apvalias ir pailgas daržoves bei vaisius ir sudėti į skirtingus krepšelius.

Smagu mažiesiems buvo statyti tvartelį iš konstruktorių, formuoti mišką iš popierinių ritinių ir geometrinių figūrų, atpažinti gyvūnų balsus, juos pavaizduoti judesiu.

Be vaikučių pagalbos nykštukai nesugebėjo apgyvendinti naminių gyvuliukų tvarte, o žvėrelių – miške.

Keliaudami miško takeliais vaikai pririnko kaštonų ir kankorėžių, o tėveliai iš šių miško gėrybių sukūrė rudens simbolį lapą ir žiemos simbolį snaigę. Šalia šių kūrybiškų darbų puikavosi renginio dalyvių sudėliotos vaisių ir daržovių dėlionės.

Pavargę nuo darbų dalyvių pirštukai buvo užmigdyti pirštelių žaidimo pagalba.

Užpildę debesėlį savo nuotaikų įvertinimais vaikai ir tėveliai išsiskirstė namo kalbinius gebėjimus ugdytis savo susikurtais žaidimais, dėlionėmis.

Žaliasis ir Raudonasis nykštukai rengiasi kitiems susitikimams su vaikais ir jų tėveliais. Gruodžio 2 dieną į salę bus pakviesta „Linelių“ grupė, o gruodžio 4 dieną – „Papartėlių“ grupė.

Renginio iniciatorės – auklėtoja Danė Zakšauskienė, logopedė Romualda Klimavičienė

Projekto nuotraukas rasite čia

Komentarai įrašui AUK VAIKELI, NEŠK ŽODELĮ yra išjungti

-

-

.