ANGLŲ KALBA ,,ŽILVITYJE“

ANGLŲ KALBA ,,ŽILVITYJE“

Šiais mokslo metais lopšelyje-darželyje „Žilvitis“  sėkmingai startavo neformaliojo švietimo kalbų mokymo programa skirta priešmokyklinukams. Pamokėles vaikučiams organizavo anglų kalbos mokytoja metodininkė Agnė Milašienė. Gegužės mėnesį kalbų mokyklos jauniausieji mokinukai baigė neformaliojo švietimo kalbų mokymo programą „Pirmieji žingsniai” ir 36   kalbinukams buvo iškilmingai įteikti šios programos baigimo pažymėjimai. 

Anglų kalbos programa yra įdomi ir naudinga jauniesiems mokiniams. Pamokose naudojamos dainelės, žaidimai, vaidinimai stimuliuoja vaikų kalbos mokymąsi ir motyvaciją. Judesys, mimika, kūrybinė veikla  palengvina naujų žodžių ir frazių įsiminimą, todėl vaikams nekyla problemų atliekant užduotis tokiomis temomis kaip oras, gyvūnai, spalvos, mano šeima, žaislai, vaisiai ir t.t.

Vaikai noriai lankė pamokėles, lavino kalbą, jos išraišką, džiaugėsi mokymosi procesu, o taip pat puikiai pasirodė kalbų mokyklos jubiliejaus šventėje bei „Saulės zuikio“ koncerte.

Kviečiame ir kitais mokslo metais dalyvauti kalbų mokymo programose „Pirmieji žingsniai” ir „Žingsnis pirmyn”, kurios bus vykdomos lopšelyje-darželyje „Žilvitis“.

                                                Kėdainių kalbų mokyklos mokytoja metodininkė

                                                                                                      Agnė Milašienė

Komentarai įrašui ANGLŲ KALBA ,,ŽILVITYJE“ yra išjungti

-

-

.