Šimtakojis

Šimtakojis

2019 m. vasario 19 d. Akademijos kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros-šventės „Šimtakojis“ Kėdainių rajono turas, kuriame iš 5 dalyvavusių Kėdainių rajono savivaldybės švietimo ir kultūros įstaigų vaikų ir jaunimo teatrų pristatytų spektaklių išrinkti 2 spektakliai, kurie atstovaus Kėdainių rajono savivaldybei regioniniame „Šimtakojis“ ture.

Regioninis turas vyks Širvintose 2019 m. balandžio 5−6 d. Vietinės apžiūros nugalėtojais Vaikų teatrų grupėje (iki 15 metų) tapo Kėdainių lopšelio-darželio „Žilvitis“ „Žilvičiukų teatriukas“ parodęs spektaklį „Trys paršiukai“, o Jaunimo teatrų grupėje – Krakių kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studija, parodžiusi spektaklį „Vagystė varlių pievoje“.

,,Šimtakojis 2019″ – Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūra – šventė. Auklėtojos Genutės paruoštoms aktoriukėms sekėsi puikiai!!! Didelė salė, daug spalvotų prožektorių, mikrofonai, žiūrovai ir tikra SCENA… O po to – aplodismentai, padėkos ir gėlės! Nepakartojama, nes kai kuriems paršiukams tik ketveri metukai… 🙂
,,Žilvitis” dėkoja: GYTEI – pasakotojai, AGILEI – vilkui, ir paršiukams: Nifui – ELIJAI, Nufui – EMILIJAI ir Nafui – LUKNEI.

Komentarai įrašui Šimtakojis yra išjungti

-

-

.