Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip

Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip

RESPUBLIKINIS PRIEŠMOKYKLINIŲ UGDYMO GRUPIŲ TURNYRAS „PIRMASIS ĮVARTIS. FUTBOLIUKAS KITAIP“ KĖDAINIŲ MIESTO STADIONE

 

Gegužės 15 d. Kėdainių miesto stadione buvo atidarytas respublikinis priešmokyklinių ugdymo grupių turnyras „Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip“, vykstantis jau spetintą kartą. Į turnyrą susirinkusius sveikino naujasis rajono vadovas Valentinas Tamulis.

Kiekvienais metais FK „Nevėžis“, Kėdainių r. savivaldybė ir Kėdainių rajono priešmokyklinių ugdymo įstaigų pedagogės organizuoja ir vykdo priešmokyklinių įstaigų futbolo turnyrą.

Už aktyvų tarpinstitucinį bendradarbiavimą, mažų vaikų sveikatinimą rajone ir turnyro organizavimą buvo įteiktos mero padėkos Kėdainių lopšelio-darželio „Žilvitis“ ikimokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Inai Gustienei, lopšelio-darželio „Avyliukas“ ikimokyklinio ugdymo vyresniajai mokytojai Jolantai Kasperavičienei, lopšelio-darželio „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Daivai Kasperiūnienei ir Vilainių darželio-mokyklos „Obelėlė“ priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Audronei Jonavičienei.

Šiemet Kėdainių stadione susirinko 96 vaikai iš Kėdainių lopšelio-darželio „Puriena“, lopšelio-darželio „Pasaka“, lopšelio-darželio „Varpelis“, lopšelio-darželio „Vyturėlis“, lopšelio-darželio „Aviliukas“, lopšelio-darželio „Žilvitis“, Kėdainių r. Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ ir svečiai iš  Ukmergės lopšelio-darželio „Nykštukas“.

Turnyro tikslas  – aktyviai dalyvauti sportinėje veikloje, skatinti vaikus judėti ir sveikai gyventi, populiarinti futbolą, bendrauti ir bendradarbiauti su ugdymo įstaigomis ir mažiesiems suteikti kuo daugiau gerų emocijų.

Turnyro organizatoriai ir partneriai: Kėdainių r. savivaldybė, priešmokyklinių įstaigų pedagogės, Kėdainių futbolo klubas „Nevėžis“, Kauno apskrities futbolo federacija.

Turnyrą organizuoja: lopšelis-darželis „Pasaka“, lopšelis-darželis „Žilvitis“, Vilainių lopšelis-darželis „Obelėlė“ ir lopšelis-darželis „Aviliukas“.

 

Komentarai įrašui Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip yra išjungti

-

-

.