PERGALĖ SKAITOVŲ KONKURSE

PERGALĖ SKAITOVŲ KONKURSE

2013.03.21

Kovo 21 dieną lopšelyje-darželyje ,,Vyturėlis“ vyko mažųjų skaitovų konkursas, kuriame dalyvavo lopšelių-darželių ,,Aviliukas“, ,,Varpelis“, ,,Žilvitis“, ,,Vyturėlis“ geriausi atstovai. Konkurso tema – vaikų poetės Z. Gaižauskaitės kūryba.

Jaukioje ir šventiškoje salėje skambėjo gražiausi poetės posmai, kuriuos skaitė dvylika dalyvių. Lopšelį-darželį ,,Žilvitis“ atstovavo Renatas Lasauskas, kurį ruošė auklėtoja Dalia  Lasauskienė ir Gina Lapinskaitė. Ją konkursui ruošė auklėtoja Genė Krivickaja. Gina buvo jauniausia konkurso dalyvė ir labai sužavėjo komisiją ir susirinkusius žiūrovus. Ji skaitė Z. Gaižauskaitės eilėraštį ,,Nupiešiau aš namelius“.              

Džiaugiamės, kad konkurso laureatu tapo mūsų darželio auklėtinis Renatas Lasauskas, kuris lanko priešmokyklinę ,,Ramunėlių“ grupę. Jis skaitė Z. Gaižauskaitės ,, Girios mokyklėlę“. Tai buvo ne tik ilgiausias kūrinys, bet ir raiškiausiai bei emocionaliausiai perteiktas eilėraštis.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, balionais, saldainiais. Pasveikinti ir pedagogai, ruošę mažuosius skaitovus. Po konkurso vyko loterija. Laimingiausiam atiteko Z. Gaižauskaitės poezijos knygelė.

Komentarai įrašui PERGALĖ SKAITOVŲ KONKURSE yra išjungti

-

-

.