“LINELIŲ“ GRUPĖS MAŽIEJI JOGIUKAI

“LINELIŲ“ GRUPĖS MAŽIEJI JOGIUKAI

Vaikai apdovanoti smalsumu, ryškia vaizduote, judrumu ir daugeliu kitų savybių. Kiekvienas vaikas yra savitas, kiekvienas su skirtingais gabumais ir norais, todėl joga yra puiki veikla kiekvienam. Jogos nauda:

1. Gerėja motoriniai įgūdžiai, pusiausvyra, lankstumas. Vaikas išmoksta suprasti, kaip dirba jo kūnas ir išmoks jį valdyti;

2. Kvėpavimo pratimai apsaugo nuo peršalimo ligų, o užklupus ligai – sirgs trumpiau;

3. Išmoksta koncentruoti dėmesį ir jį išlaikyti;

4. Išmokstama išlaisvinti emocijas ir išeikvojamas perdėtas aktyvumas;

5. Šiame sparčiame pasaulyje vaikas lengviau priims pokyčius.

Mokant vaikus gyventi sveikai, vasario 26 d. pasikvietėme į svečius kūrybišką jogos instruktorę Dalią Vengrytę, kad supažindintu su jogos pradmenimis. Vaikai bandė atlikti „medžio“, „kobros“, “erelio“, „šuniuko“, „katytės“, „karalienės“, “stalelio“, “vėžliuko“ ir kt. pozas. Mažieji jogiukai įdėmiai stebėjo instruktorės rodomus judesius ir vykdė visus nurodymus. Užsiėmimo pabaigos (atsipalaidavimo) tikslas – sukurti ramybės ir susiliejimo su gamta jausmą, pavyzdžiui, vaikai turėjo įsivaizduoti, esantys medžiai ir kvėpuojant išgirsti medžių ošimo garsą. Visa tai buvo žaisminga, skatino kūrybiškumą, savo kūno jautimą.

Jogos valandėlė paliko vaikų veidus atsipalaidavusius ir besišypsančius, už tai nuoširdžiai dėkojame jogos instruktorei Daliai Vengrytei.

„Linelių“ grupės auklėtoja Ina Gustienė

Jogiukų nuotraukas rasite čia

Komentarai įrašui “LINELIŲ“ GRUPĖS MAŽIEJI JOGIUKAI yra išjungti

-

-

.