LINELIŲ GRUPĖS IŠVYKA Į KĖDAINIŲ SENAMIESTĮ IR ODONTOLOGIJOS KLINIKĄ

LINELIŲ GRUPĖS IŠVYKA Į KĖDAINIŲ SENAMIESTĮ IR ODONTOLOGIJOS KLINIKĄ

Kovo 2 d. “Linelių”grupės ugdytiniams buvo surengta išvyka į Kėdainių senamiestyje esančią odontologijos kliniką. Vaikams buvo didžiulė atrakcija, keliauti miesto maršrutiniu autobusu, nes daugumą jų tėveliai vežioja nuosavomis mašinomis. Atvykusius į odontologijos kliniką vaikus maloniai pasitiko odontologė, mūsų grupės ugdytinės Gabrielės mama. Ji supažindino su aplinka, odontologo darbo priemonėmis, vaizdžiai vaikams aprodė kaip veikiaprietaisai. Vaikai susidomėję stebėjo, kaip kietėja plomba, kaip šveičiami dantukai švelniu specialiu šepetėliu ir dg. kt. Pabaigoje Gabrielės mama visiems padovanojo po spalvinimo knygelę.
Tuo mūsų ekskursija dar nesibaigė, keliavome prie Nevėžio upės aplankyti gulbių ir ančių, aiškinomės kodėl vienos gulbės pilkos, o kitos baltos ir kodėl antys nevienodos spalvos. Po to grožėjomės senamiesčiu, o galutinė kelionės vieta buvo Kėdainių medinė bažnyčia, kur vaikams ten iškilo daug klausimų. Manau kelionė vaikams tikrai buvo naudinga ir turininga.
Dėkojame Gabrielės mamai už vaizdingai ir įdomiai pravestą pasakojimą apie odontologo darbą. Taip pat dėkojame Luknės Vainauskaitės ir Irūnos mamytėms už savanorišką pagalbą lydint vaikus į Kėdainių sanamiestį.

“Linelių” grupės auklėtoja Ina Gustienė

Išvykos nuotraukas rasite čia

Komentarai įrašui LINELIŲ GRUPĖS IŠVYKA Į KĖDAINIŲ SENAMIESTĮ IR ODONTOLOGIJOS KLINIKĄ yra išjungti

-

-

.