Išvyka į Kauną

Išvyka į Kauną

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulėgrąža“ vaikai,  jų tėveliai ir pedagogės vyko į Kauno valstybinį dramos teatrą. Ten žiūrėjo linksmą ir žaismingą Agnės Sunklodaitės muzikinį spektaklį vaikams „Kiškis  pabėgėlis“. Spektaklis sužavėjo vaikus, nes aktoriai ne šiaip sau vaidino. Jie bendravo su žiūrovais: žaidė, čia pat scenoje virto skirtingais personažais ir visi dainavo. Puikus dialogas mezgėsi ir su vaikų tėveliais, nes tai ko nesuprato mažųjų galvelės, kaip tikras teatrinis desertas atiteko vyresniesiems. Ir mažiems, ir dideliems žiūrovams patiko išraiškingi personažai – kiškis, kiaulė, šuo, ožys ir jų linksmos dainos.

Po spektaklio linksmai nusiteikę pramogavome: važiavome funikulieriumi į Žaliakalnio kalną. Susipažinome su Kaune vis dar veikiančia seniausia transporto priemone. Vaikus stebino funikulieriaus veikimo principas. Bėgiais važiuoja du vagonėliai, tempiami lynais. Jie prasilenkia kalno viduryje. Ši transporto priemonė gyvuoja Kaune jau septynis dešimtmečius ir saugiai veža keleivius.

Kelionė į Kauną neprailgo, ji prabėgo tarsi kelios puikių įspūdžių, gerų emocijų akimirkos. Važiuodami į Kėdainius jau planavome sekančią kelionę.

                           Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Danutė Bernatavičienė

2012.11 isvyka_i_kauna1 2012.11 isvyka_i_kauna2

Komentarai įrašui Išvyka į Kauną yra išjungti

-

-

.