EKSKURSIJA Į KAUNĄ

EKSKURSIJA Į KAUNĄ

Linksmai nusiteikę, gražų lapkričio septintosios rytą, į ekskursiją rinkosi priešmokyklinių „Ramunėlių“ ir „Saulėgrąžų“ grupių ugdytiniai, jų tėveliai. Vykome į Kauno dramos teatrą žiūrėti premjerinį režisierės A. Dilytės spektaklį „Solė ir močiutės“. Interaktyvus spektaklis visai šeimai, kuriame mažieji žaidė kartu su aktoriais, buvo pakviesti į sceną nupiešti anūkėlės Solės portretą, o suaugusiems, aktoriai atskleidė paslaptis, kaip išmokti mylėti, vertinti vienas kitą. Dramos teatro aplinka visus nuteikė pakiliai. Kai kurie į „tikro“ teatro aplinką pateko pirmą kartą. Spektaklis paliko neišdildomus įspūdžius mūsų ugdytiniams bei jų tėveliams.

Po spektaklio patraukėme į T. Ivanausko zoologijos muziejų. Ir čia vaikams netrūko pažinimo, atradimo džiaugsmo. Mažieji lankytojai labai susidomėjo eksponatais, nuolat klausinėjo: „ar jie tikri?“, „o kaip juos padarė?“, viena mergaitė pasakojo, kad matė tokį kaulą, kurio net šuo nesugraužtų!

Kiekvienas atrado sau patikusį gyvūną. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su gyvūnais ne paveikslėlyje, bet jį paliesti, glostyti.

Iš muziejaus keliavome į Kauno regiono gyvūnų globos namus „Nuaras“. Vežėme akcijos „Padėkime tiems, kurie negali savimi pasirūpinti“ suaukotą maistą. Šiais metais vaikai su tėveliais, įstaigos bendruomenė paaukojo 106 kg. maisto gyvūnams. Gyvūnų globos namų darbuotojas pasakojo vaikams apie gyvūnėlius, kaip jie čia pateko, kvietė apžiūrėti, kaip jie gyvena. Davė palaikyti mažus šuniukus, kurių vaikai labai gailėjo, kiekvienas norėjo vežtis globotinį į namus.

Ekskursija buvo turininga, įdomi, naudinga. Vaikai sužinojo, pamatė daug naujo, dar nepatirto. O svarbiausia visus lydėjo gera nuotaika, džiugios emocijos ir nuoširdus buvimas kartu.


Priešmokyklinio ugdymo pedagogės

Jurgita Vanckavičienė

Danutė Bernatavičienė

Ekskursijos nuotraukas rasite čia

Komentarai įrašui EKSKURSIJA Į KAUNĄ yra išjungti

-

-

.