AŠTUONIOLIKTASIS ,,SAULĖS ZUIKIS“

AŠTUONIOLIKTASIS ,,SAULĖS ZUIKIS“

Praėjusį ketvirtadienį darželio salėje skambėjo gražiausios dainos, sukosi šokėjų poros, eiles deklamavo mažieji skaitovai. Tradicinis ,,Saulės zuikio“ koncertas sukvietė žiūrovus aštuonioliktąjį kartą. Renginio vedančiosios pedagogės Danutė ir Dalia kvietė artistus pasirodymams. Daugeliui artistų tai – pirmieji žingsniai scenoje.

Trankiais šokiais, humoristinėmis dainomis , patarlėmis ir sakmėmis džiugino etnografinis ansamblis ,,Žilvičiukai“. Pedagogės Jurgita ir Ina, meninio ugdymo pedagogė Jolanta moko mažuosius liaudies dainų ir šokių, puoselėja įstaigoje tautines tradicijas.

O dainos , dainos pasipylė tarsi iš gausybės rago. Jos buvo skirtos mamytėms, tėveliams, darželiui, draugams… Meninio ugdymo pedagogė Jolanta ne tik išmokė dainuoti, bet ir pritaikė dainelėms atributiką. Gražu buvo žiūrėti, kaip vaikučių delniukuose suraibuliavo saulutės, kurios sušildė visą salę.

Žiūrovams eiles deklamavo Renatas, Skaistė, Titas.

Pirmą kartą skambėjo dainelės anglų kalba. Jas atliko priešmokyklinių grupių vaikai, lankantys Kalbų mokyklą. Vaikus paruošė mokytoja Agnė.

Žiūrovai buvo sužavėti Velsietišku šokiu.

Dėkojame meninio ugdymo pedagogei Jolantai už nuoširdų ir kūrybingą darbą, scenografiją, nesenkančių idėjų gausą. Ačiū pavaduotojai Audrai Pakštienei, pedagogėms Danutei, Daliai, Jurgitai, Inai už nuotaikingą programą, už atsakingą darbą ruošiantis koncertui.

Komentarai įrašui AŠTUONIOLIKTASIS ,,SAULĖS ZUIKIS“ yra išjungti

-

-

.